Uudised

Ringtee 31

KAARSILLA PORTFELL LAEINES TAAS
18.05.2022
 

Kaarsilla Kinnisvara OÜ laiendas oma portfelli. Alates 18.05.2022 kuulub meie portfelli 26 hoonena Toyota esindus Tartus aadressil Ringtee 31.
 
Lisaks olemasolevale hoonele on detailplaneeringu alusel võimalik kinnistule ehitada kuni kolme korruseline hoone mille maksimaalse ehitusalane pind ei ületa 630 m2.
 
Tänu sõlmitud tehingule saame oma klientidele pakkuda veelgi mitmekülgsemat asukohavalikut vajamineva hoone arendamiseks. 

 

 

Nõlvakaare 8 nurgakivi paigaldamine

CRAMO UUS HOONE SAI NURGAKIVI
13.04.2022
 

Eile peeti sarikapidu Tartu vallas, Nõlvakaare 8 asuval krundil. Ehitatava hoone rentnikuks saab 50% ulatuses CRAMO, pool hoonest ootab rentnikku. Käesoleva aasta septembris valmiva hoone omanik ja arendaja on Kaarsilla Kinnisvara, ehitab Embach Ehitus OÜ.

Oma kõnedes avaldasid Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares, Embach Ehituse juhatuse esimees Andres Salusaar ja Cramo esindaja Andrei Vallimets tänu koostöö eest tänasel keerulisel ajal, kiitsid koostööpartnereid ja ehitajaid laabuva meeskonnatöö eest ning väljendasid rahulolu ehituse senise sujumise osas. Tartu Valla vallavanem Jarno Laur, kes osales nurgakivi paigaldamisel, avaldas heameelt valda lisanduva, erinevaid teenuseid pakkuva ärihoone üle.
 
Sarika külge kinnitatud pärja tõid katuselt alla Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes, Embach ehituse projektijuht Martin Mark ja Cramo esindaja Jaan Aruväli.

Terminal Oil Raadi teenindusjaama kõrvale rajatava hoone kahekorruseline klaasfassaad avaneb vaatega maantee poole, hoone ees on ruumikas kliendiparkla. Hoone tagaküljel asub suurte tõstandustega varustatud ruumikas laopind ja parkla mille mõõtmed võimaldavad ka veokitega manööverdamist. Jalakäiatele on ligipääs Raadi-Kõrveküla kergliiklusteelt.

Valmiva hoone kõrval asuvad kaks krunti Nõlvakaare 4 ja Nõlvakaare 6 mis on vabad hoonestamiseks.Nõlvakaare 8

TERMINAL OIL RAADI NAABRIKS SAAB CRAMO
09.03.2022
 

Kaarsilla Kinnisvara arendab Raadi piirkonda ligi 1000m2 ehitusalase pinnaga äri- ja laohoone. Arendus asub Tartu külje all, ühes kõige kiiremini arenevas piirkonnas (Tartu vallas, Vahi alevikus) Terminal Oil Raadi teenindusjaama kõrval. Ehitatava hoone rentnikuks on 50% ulatuses CRAMO, hoone ehitusleping sõlmiti Embach Ehitus OÜ-ga.
 
Krundid asuvad logistiliselt väga heas asukohas, Jõhvi-Tartu maantee ääres, planeeritava Tartu Ringtee ja Jõhvi-Tartu maantee ristumiskohas. Piirkonna pidevast arengust annab aimu seegi, et ümbruskonnas on praegusel hetkel töös 6 suuremat elukondlikku arendust. Samuti on viimase kahe aasta jooksul piirkonda lisandunud 2 jaekauplust – COOP ja Grossi toidukaubad.
 
2020 aasta maanteeameti andmete põhjal läbis antud piirkonda 8 700 autot ööpäevas. Infrastruktuuri arenduste tulemusel on liiklussagedus piirkonnas kasvavas trendis. Kergliiklusteede näol on olemas mugav ühendus linnaga ka jalgsi või rattaga liigeldes. Läheduses asuvad Tartu linna ühistranspordi peatused.
 
Esialgsetele plaanidele tuginedes valmib Nõlvakaare 8 hoone käesoleva aasta augustis. Valmiva hoone kõrval asuvad kaks krunti Nõlvakaare 4 ja Nõlvakaare 6 mis on vabad hoonestamiseks. Kolme krundi kogusuurus on 21 454 m2. Kruntidel aadressidega Nõlvakaare 4, 6 ja 8 on kokku 7 300 m2 ehitusalast pinda. Lubatud on ehitada ärihooned maksimaalse kõrgusega 12 m.
Kandi tee 3

JÄRJEKORDNE MAJA KAARSILLA PORTFELLIS ON VALMINUD
07.02.2022
 

Kandi arenduse kolmas hoone on valmis. Vana kandi tee 3 lao- ja tootmishoone kogupind on 2300 m2. Kõik pinnad on köetavad (eesti rohegaas), paigaldatud soojatagastusega ventilatsioon ja varustatud valveseadmete, veeühenduse (külm vesi), kanalisatsiooniga (k.a. trapp põrandas). Suurest huvist seesuguste pindade vastu räägib asjaolu, et tänaseks on Vana kandi tee 3 hoone ruumid üürnikega täitunud. 

Meie plaanis on sarnase iseloomuga lao- ja tootmishooneid ka lähitulevikus arendada. Anna oma üürisoovist meile teada ja sobiva pinna arendamisel või vabanemisel võtame Teiega ühendust!
Nõlvakaare

NÕLVAKAARE ARENDUS ON TÄIES HOOS
19.01.2022
 

Alustasime Nõlvakaare 8 hoone ehitusega. Arendatav hoone asub Terminal Oil Raadi teenindusjaama kõrval, hoogsalt arenevas piirkonnas. Hoone valmib 01.08.2022 ja hoone rentnikuks on 50% ulatuses CRAMO.
 
Valmiva hoone kõrval asuvad kaks krunti Nõlvakaare 4 ja Nõlvakaare 6 mis on vabad hoonestamiseks. Võta meiega ühendust ning arendame antud kruntidele hoone(d) vastavalt Teie ettevõtte vajadustele!

Küsi lisainfot!
Allan Tull
GSM: +372 522 0448
E-post: allan@kaarsilla.eeMustakivi

MUSTAKIVI TEE ÄÄRES AVATI CARGLASS ESINDUS JA TALLINNA ESIMENE TERMINAL TANKLA
25.10.2021
 

Kaarsilla Kinnisvara arendas Tallinnas, Osmussaare 15 asuvale 6 654 m2 suurusele krundile hoone ehitusaluse pinnaga ligikaudu 1 500 m2. Valminud hoones teenindavad kliente Terminal tankla ja Carglass® esindus.

Kui Carglass® avas Tallinnas juba kolmanda esinduse omades lisaks Lasnamäe esindusele varasemalt esindusi ka Kadaka ja kesklinna piirkonnas siis Terminali puhul on tegu esimese tanklaga mis asub Tallinna linnas. Eesti mõistes on tegu aga juba kolmekümnenda järjestikuse tanklaga. Lisaks tankla põhiteenusele, kütuse müügile, pakub Terminal ka autopesu, elektriautode laadimisvõimalust ja toitlustusteenuseid. Majanaaber Carglass® tegeleb autoklaaside parandamise ja vahetamisega.

Ligi aasta väldanud ehitusprotsess on tänaseks läbi. Ehituslepingu sõmis Kaarsilla Kinnisvara ettevõttega Embach Ehitus, ehitusjärelvalvet teostas Infragate Eesti AS.

Hoone asub suurepärase asukoha peal olles kergesti ligipääsetav nii Tallinn-Narva maanteel kui Mustakivi teel liiklejatele.Kaarsilla Kinnisvara 25

VIIMASTE AASTATE SUURIM ARENDUS TARTU KESKLINNAS
07.10.2021
 

Tartu Linnavalitsus kehtestas Väike-Turu tn 7 krundi detailplaneeringu, millega antakse võimalus rajada Emajõe äärde, Väike-Turu 7 krundile kuni viis elu- ja ärihoonet. Tartu kesklinnas, Emajõe ääres asuva planeeringuala suurus on ligikaudu 7540 m². Suurim lubatud ehitisealune pind on 4740 m².

Planeeringu algatamise järgselt viidi läbi arhitektuurivõistlus, mille võidutöö (Salto AB OÜ) alusel on töös ka hoonete projekteerimine. Kaarsilla Kinnisvara OÜ koostööpartneriteks projekteerimise protsessis on Projekt O2 OÜ, Salto AB OÜ ning Roolaht ja Partnerid OÜ arhitektid. Väike-Turu 7 krundile on planeeritud arendada ühtekokku 5 hoonet kuhu on kavandatud kaubandus-, teenindus-, toitlustus-, büroo-, konverentsi-, majutus- ja elukondlikud pinnad.

Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares on juba varasemalt maininud, et arhitektuuribüroo Salto töö puhul oli üheks kõige olulisemaks kriteeriumiks ehitamise paindlikkus ja hoonete funktsionaalsus: „Salto on loonud hoonete kompleksi, mille väljaehitamise saab jagada mitmesse etappi. Antud projekti alumised korrused on võimalik ehitada ühtseks vabaajakeskuseks või eraldi büroopindadeks“.

Planeeritav kvartal asub linnaehituslikult atraktiivses keskkonnas Tigutorni, AHHAA ja Aura Keskuse vahelisel alal, mille läänepoolses osas on jalakäijate tänav ning ida pool arenev kaldapromenaad. Mõlemad tagavad inimeste mugava ligipääsu hoonete kompleksile. Krundi vahetus läheduses asuvad tulevikus arendatavad Sadamakvartal ja Katlamaja kvartal.

Planeeritud hoonestus saab olema liigendatud. Hoonete suured mahud on jagatud väiksemateks, luues vaheldusrikka tänavaruumi ning maksimaalse jõevaatega perimeetri. Hooneplokkide liigendusest tekivad tagasiasted tänavajoones. See võimaldab rajada päikesevalgusega tuulevaiksed aiad või terrassipinnad kohvikutele, mis toimivad avaliku tänavaruumi laiendustena.
 
Jalg- ja kergliikluse juurdepääsud on planeeritud Väike-Turu ja Kaluri tänavalt, mootorsõidukite juurdepääs Väike-Turu tänavalt. Sujuvama liikluse tagamiseks on ette nähtud Väike-Turu tänava laiendamine ja vasakpöörde ala rajamine. Parkimine on lahendatud hoonete mahus kahe korruselise maa-aluse parklana.

Arendatavast planeeringu alast asuvad vaid minutite kaugusel vanalinn, kaubanduskeskused, toidukohad, spad, spordiklubid ja teater. Piirkonnas on hästi arenenud kergliiklusteede võrgustik, mis loob head võimalused nii sportimiseks kui ka jalgrattaga liiklemiseks. Linnaliini bussipeatused ja maakondlike liinide bussijaam asetsevad vaid mõnesaja meetri kaugusel. Tänu lähedalasuvatele sildadele on olemas kiire ühendus ka Emajõe vastaskaldaga nii jalgsi kui ka autoga liigeldes.Kaarsilla Kinnisvara 25

TARTU LINNAVALITSUS KEHTESTAS MÄNNIKU MAAÜKSUSE DETAILPLANEERINGU
05.10.2021
 

Krundile planeeritavate hoonete projekteerimine juba käib. Kokku on plaanis luua ligikaudu 5000 m2 üüritavat pinda. Esimesed hooned valmivad 2022. aasta lõpus. Männiku maaüksus suurusega 2,3ha asub Kandikülas, Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee vahetus läheduses.
 
Arendame hooned vastavalt kliendi vajadustele!
Ladu, tootmine, logistikakeskus või stock-office - võta meiega ühendust ja leiame üheskoos parima lahenduse!Kaarsilla Kinnisvara 25

TARTUSSE TURU TN PIIRKONDA KERKIB UUS ÄRIHOONE
06.09.2021
 

Eelmisel nädalal soetasime kinnistu Tartu linnas kiiresti arenevasse Turu tn piirkonda kus oleme tänaseks ehitanud 2 ärihoonet ja 2 laohoonet.
Esialgsete plaanide kohaselt kerkib uuele kinnistule (Tehnika 3, Tartu) ärihoone umbes 4 500m2 üüritavat pinda. Hoonesse on planeeritud nii müügipinnad, laopinnad kui ka büroopinnad.
Esialgsete plaanide kohaselt valmib hoone 2023.a. jooksul.Kaarsilla Kinnisvara 25

KAARSILLA KINNISVARA SAI 25 AASTASEKS

31.08.2021

 
Tänavu 20. augustil sai Kaarsilla Kinnisvara 25 aastaseks. Uskumatu kui kiirelt aastad mööduvad. Soovime omaltpoolt tänada kõiki kliente, koostööpartnereid ja sõpru kes meie sirgumisele kaasa on elanud. Oleme Teile südamest tänulikud!Kandi arendus, sarikapidu

KANDI ARENDUS LAIENEB

19.04.2021

 
Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja Embach Ehitus OÜ allkirjastasid ehituslepingu Vana-Kandi tee 3 hoone ehitamiseks. Kandi arendusse kerkiv lao- ja tootmishoone on järjekorras juba kolmas. Arenduse esimesed kaks hoonet valmisid aastal 2020 ja on põhiosas üürnikega täitunud.
 
Vana-Kandi tee 3 hoones saab üüritavaid m2 olema ligikaudu 2 300, millest 45% on üürilepingutega kaetud. Loodavad üüripinnad on suurusega 70 m2 - 1000 m2. Kõik pinnad saavad olema köetavad (eesti rohegaas), paigaldatud soojatagastusega ventilatsioon, varustatud valveseadmete, veeühenduse (külm vesi) ja kanalisatsiooniga (k.a. trapp põrandas). Esialgsetele plaanidele tuginedes valmib hoone 2022. aasta alguses.
 
Arenduse eesmärk on pakkuda kaasaegseid üüripindasid logistika, tootmise ja ladustamisega tegelevatele ettevõtetele. Hooned on varustatud kõrgete tõstandustega, tagades optimaalse juurdepääsu suurtele sõidukitele. 
„Nõudlus kaasaegsete lao- ja tootmispindade järele on jätkuvalt suur. Sellest annab aimu asjaolu, et eelmise aasta lõpus valminud hooned on põhiosas juba üürnikega täitunud,“ tutvustas Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares põhjuseid, miks kolmanda hoone arendamine ette võeti.
 
Ilmatsalu ringi lähistel, Tallinn-Tartu maantee ääres asuva arenduse kogusuurus on 29 159 m2. Kinnistute hoonestusala on 12 905 m2. Lisaks asub vahetus läheduses 2,3 hektari suurune Männiku kinnistu, mille detailplaneeringu menetlus on lõpufaasis. Männiku arendus võimaldab antud piirkonda veelgi terviklikumaks muuta.Kandi arendus, sarikapidu

MUSTAKIVI TEE ÄÄRDE KERKIB CARGLASS ESINDUS JA PEALINNA ESIMENE TERMINAL TANKLA

26.10.2020

 
Kaarsilla Kinnisvara arendab Tallinnas, Osmussaare 15 asuvale 6 654 m2 suurusele krundile hoone ehitusaluse pinnaga ligikaudu 1 500 m2. Majas hakkavad asuma Terminal tankla ja Carglass® esindus. Ehitusluba hoone ehitamiseks väljastati möödunud nädala lõpus ning ehitustegevus algab koheselt.

Objekti peaprojekteerija on K-Projekt AS ja hoone projekteeris Raamprojekt OÜ. Ehituslepingu sõmis Kaarsilla Kinnisvara ettevõttega Embach Ehitus, ehitusjärelvalvet teostab Infragate Eesti AS.

Valmiv hoone on märgilise tähtsusega kuna tegu on esimese Terminal tanklaga mis asub Tallinna linnas. Lisaks tankla põhiteenusele, kütuse müügile, hakkab Terminal tankla pakkuma ka autopesu ja toitlustusteenuseid. Majanaaber Carglass® tegeleb autoklaaside parandamise ja vahetamisega.

Koostöös rentnikuga uuendatakse nii seest kui väljast ka naaberkrundil asuv Selveri hoone. Kaarsilla Kinnisvara korrastab fassaadi ning Selver uuendab hoone sisemust. Eelneva tulemusel luuakse sünergia ja mugavam liikumine toidupoe, tankla ning autoteeninduse vahel.  

Hoone asub suurepärase asukoha peal olles kergesti ligipääsetav nii Tallinn-Narva maanteel kui Mustakivi teel liiklejatele. 

Hoone valmib 2021. a. suvel.Kandi arendus, sarikapidu

KANDI ARENDUSES PEETI KAHEKORDSET SARIKAPIDU

19.10.2020

 
14. oktoobril tähistasime Tartus, Kandi arenduses sarikapidu. Kaarsilla Kinnisvara ja hoonete ehituse peatöövõtja Embach Ehituse koostöös jõudsime tulemuseni, kus samaaegselt sai pidada lausa kahe hoone sarikapidu korraga.
 
Oma kõnes tänas Embach Ehituse juhatuse esimees Andres Salusaar Kaarsilla Kinnisvara jätkuva usalduse eest ja tunnustas ettevõtte esindajaid julguse eest, olenemata kriisiajast ja hetkeolukorrast, kahe maja üheaegne ehitus ette võtta. Tänusõnad edastas ka Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares kes tänas oma kõnes laabuva koostöö eest nii peatöövõjat, hoonete projekteerijat Anne Vaismaad Anne Strati Arhitektuuribüroost, P.P. Ehitusjärelvalve esindajaid kui ka kõiki projektiga seotud alltöövõtjaid.

Sarikate külge kinnitatud pärjad toodi alla üheaegselt. Vana-Kandi tee 1 hoonele kinnitatud pärja tõid alla Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes ja Embach Ehituse projektijuht Martin Mark. Vana-Kandi tee 2 hoone pärga käisid alla toomas Kaarsilla Kinnisvara müügijuht Allan Tull ja Embach Ehituse tööjuht Kevin Sepp.

Kui esimese, Vana-Kandi tee 1 asuva hoone suunitlus on eeskätt auto-, moto- ja muu tehnika müügi või teenindusega tegelevad ettevõtted siis enam kui pool Vana-Kandi tee 2 hoonest saab olema koduks metallitöötlusega tegelevale ettevõttele. Hooned on sobilikud ka laopinda vajavatele ettevõtetele.

Vana-Kandi tee 1 hoone peaks esialgsetele plaanidele tuginedes valmima käesoleva aasta novembris. Vana-Kandi tee 2 valmimistähtaeg jääb tuleva aasta jaanuari keskpaika.
Kandi arendus

KANDI ARENDUSES KÄIB VILGAS EHITUSTEGEVUS

07.09.2020
 

Tartust Ilmatsalu ringi kaudu Tallinna poole liikuja võib vahetult maantee ääres asuvas Kandi arenduses näha aktiivset ehitustegevust. Nimelt tegeleb Embach Ehitus järjekorras juba teise, Vana-Kandi tee 2, hoone ehitusega. Et ka Vana-Kandi tee 1 hoonet ehitab Embach Ehitus, käib üheaegselt lausa kahe hoone ehitus.
 
Vana-Kandi tee 1 hoone peaks esialgsetele plaanidele tuginedes valmima käesoleva aasta novembris. Vana-Kandi tee 2 valmimistähtaeg jääb tuleva aasta jaanuari keskpaika.
 
Kandi arenduses asuvat kolme kinnistut arendab Kaarsilla Kinnisvara. Ilmatsalu ringi lähistel asuva kolme kinnistu kogusuurus on 29 159 m2. Kinnistute hoonestusala on 12 905 m2. Lisaks asub vahetus läheduses 2,3 hektari suurune Männiku kinnistu mille detailplaneering on hetkel valmimas.
 
Kui esimese, Vana-Kandi tee 1 asuva hoone suunitlus on eeskätt auto-, moto- ja muu tehnika müügi või teenindusega tegelevad ettevõtted siis enam kui pool Vana-Kandi tee 2 hoonest saab olema koduks metallitöötlusega tegelevale ettevõttele. “Hetkel on mõlemad hooned täitunud ca poole ulatuses ning huvilistel on võimalik hoonete ja plaanidega tutvuma tulla.” Lisas Kaarsilla Kinnisvara müügijuht Allan Tull.
 
Kandi arenduse suunitlus on eeskätt logistika, tootmise ja ladustamisega tegelevad ettevõtted. Eelnevast tulenevalt on planeeritavad hooned varustatud kõrgete tõstandustega, tagades optimaalse juurdepääsu suurtele sõidukitele. Ka laadimisala on planeeritud selliselt, et oleks piisavalt ruumi suurte kaubaautodega manööverdamiseks. Arendatavad hooned ehitatakse kaasaegsed, funktsionaalsed ning tänapäevaseid nõudeid ning standardeid jälgides.
 
Nagu iga arendatava projekti puhul, rõhutab arendaja ka selle projekti puhul kliendi kaasamise olulisust. “Vaid kliendiga igakülgset koostööd tehes on võimalik arendada hoone mis vastab kliendi ootustele.“ Toonitas Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares.
 
Kandi arendus asub tiheda liiklusega Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee ääres. Omades head ühendust erinevate Tartu linnaosadega, k.a. kesklinn. Samuti on logistiliselt mugavad ühendused Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme, Jõhvi-Tartu-Valga ning tänu Idaringtee ehitusele ka Tartu-Räpina-Värska maanteega.Vana-Kandi tee 1

KANDI ARENDUSE ESIMENE HOONE SAI EHITUSLOA

05.08.2020
 

Tartu linnas, Ilmatsalu ringi lähistel asuva Kandi arenduse esimene hoone sai ehitusloa. Valmiva hoone ehitusega luuakse ümmarguselt 3 000 m2 üüritavat pinda millest 1/3 on juba üürilepingutega kaetud. Ehituslepingu esimese maja ehituseks sõlmis Kaarsilla Kinnisvara Embach Ehitusega ja ehitustöödega on tänaseks ka algust tehtud.

Käesoleva hoone suunitlus on eelkõige auto- ja mototehnika müügi või teenindusega seotud ettevõtted. Eelnevast tulenevalt on planeeritav hoone varustatud kõrgete tõstand­ustega, tagades optimaalse juurdepääsu ka suurtele sõidukitele.
 
Üüripindade suurused algavad alates 69,3 m2. Kõikidel pindadel on valveseadmed (G4S), veeühendus (külm vesi), kanalisatsioon (trapp põrandas) ja gaasiühendus. “Kliendi soovil on võimalik paigaldada ka küttelahendus - õhk-õhk soojuspump, gaasikalorifeer või gaasikatel.” Lisas Kaarsilla Kinnisvara müügijuht Allan Tull. Tulli sõnul on kiirematel võimalus garaaži/lao juurde ka bürooruumid üürida. Büroopinnad asuvad bürooplokis, teisel korrusel.
 
Arendaja sõnul võetakse arvesse, et erinevatel ettevõtetel on oma spetsiifika ja sellest tulenevad vajadused ruumilahenduste osas. Sellest lähtuvalt ollakse avatud koostööks kliendile sobivate ruumide arendamisel.
 
Kandi arendus asub tiheda liiklusega Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maantee ääres. Olemas on hea ühendus Tartu linnaosadega, k.a kesklinn. Samuti on logistiliselt mugavad ühendused Tartu–Viljandi–Kilingi-Nõmme, Jõhvi–Tartu–Valga ning tänu Idaringtee ehitusele ka Tartu–Räpina–Värska maanteega.
 
Arendatav hoone ehitatakse modernse ja funktsionaalsena ning tänapäevaseid nõudeid ja standardeid jälgides. Vana-Kandi tee 1 valmib 2020 a. novembri lõpus.Turu ja Ropka tee ristmik

TURU JA ROPKA TEE RISTMIK ON VALMIS!

16.07.2020
 

Nüüdsest on Turu tänava ärimajadele varasemast parem ligipääs! Turu ja Ropka tee reguleeritud ristmik on valmis! 

Kui varasemalt pidid inimesed end reguleerimata ristmikku jalgsi või rattaga ületades ohtu seadma, siis nüüdsest saavad nad ilma vaevata turvaliselt teed ületada.

Ristmiku ümberehituse üks põhjusteks oligi jalakäijate vajadus suure liiklusega ristmik turvaliselt ületada.Samuti see, et autojuhtidel oleks lihtsam Ropka tee poolt lähenedes ristmikku ületada ja võimalus, olenemata sõidusuunast, ohutult vasakpööret sooritada.

Lisaks ristmiku turvaliseks muutmisele ehitati välja ka bussipeatus, mis asub otse Turu 34B hoone ees. Valminud ristmik ja bussipeatuse olemasolu muudavad juurdepääsu ärimajale, hoolimata transpordiviisist, senisest veelgi mugavamaks. Mustakivi Selver

SELVER JA KAARSILLA KINNISVARA JÄTKAVAD EDUKAT KOOSTÖÖD

17.06.2020
 

Hiljaaegu pikendasid AS Selver ja Kaarsilla Kinnisvara OÜ Mustakivi Selveri üürilepingut. Mustakivi Selveri leping pikenes 10 aasta võrra ja kehtib kuni 2035 aasta oktoobrikuuni. Möödunud aastal pikendati 10 aasta võrra ka Suurejõe Selveri lepingut.

Lisaks üürilepingute pikendamisele plaanitakse, sarnaselt aprillis valminud Pärnu Suurejõe Selverile, renoveerida ka Mustakivi Selver. “Koostöös Selveriga on plaanis kaasajastada kogu keskus. Värskenduse saab nii välisfassaad kui ka hoone sisemus” rääkis Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares.

Samuti lisas Vares, et Selver on Kaarsilla Kinnisvara pikaaegne klient olnud juba ettevõtte alguspäevadest saati. “Hindame senist koostööd väga kõrgelt ja oleme optimistlikud eduka koostöö jätkumise osas” sõnas Vares.Vana-Kandi tee 1

KANDI ARENDUSE ESIMESED HOONED EHITAB EMBACH EHITUS

27.05.2020
 

Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja Embach Ehitus OÜ allkirjastasid ehituslepingu Vana-Kandi tee 1 ja Vana-Kandi tee 2 hoonete ehitamiseks. Projekteerimine käib ja ehitustegevus algab juba peatselt.
 
Kokku on Kandi arenduses kuus kinnistut, neist kolme arendab Kaarsilla Kinnisvara. Ilmatsalu ringi lähistel asuva kolme kinnistu kogusuurus on 29 159 m2. Kinnistute hoonestusala on 12 905 m2.
 
Vana-Kandi tee 1 hoones on üüritavaid m2 ligikaudu 3 000 m2 sellest 1/3 on juba enne ehitust lepingutega kaetud. Saadaval on pinnad alates suurusest 70m2. Käesoleva hoone suunitlus on eelkõige auto- ja mototehnika müügi või teenindusega seotud ettevõtted.
 
Kõik pinnad on varustatud valveseadmete (G4S), veeühenduse (külm vesi), kanalisatsiooni (trapp põrandas) ja gaasiühendusega. Soovi korral paigaldame pinnale küttelahenduse - õhk-õhk soojuspumba, gaasi kalorifeeri või gaasi katla. Kaarsilla Kinnisvara müügijuhi Allan Tulli sõnul on kiirematel võimalus üürida lao juurde ka bürooploki teisel korrusel asuvad bürooruumid.
 
Vana-Kandi tee 2 krundi hoonestusala on 6 031 m2. Krundile on planeeritud lao- ja tootmishoone kogupinnaga 4800 m2. “Tänase seisuga on hoonest 2/3 üürilepingutega kaetud, saadaval on veel 1700 m2 üüritavat pinda” sõnas Tull. Hoone suunitlus on eeskätt logistika, tootmise ja ladustamisega tegelevad ettevõtted. Eelnevast tulenevalt on planeeritav hoone varustatud kõrgete tõstand­ustega, tagades optimaalse juurdepääsu suurtele sõidukitele. "Ka laadimisala on planeeritud selliselt, et oleks piisavalt ruumi suurte kaubaautodega manööverdamiseks” lisas Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes. 
 
Vana-Kandi tee 1 hoone valmimistähtaeg on 30.11.2020, Vana-Kandi tee 2 valmimistähtaeg on 15.01.2021.Pärnu Suurejõe selver

RENOVEERITUD SUUREJÕE KESKUS TAAS AVATUD

28.04.2020
 

Täna keskpäeval avati taas, märtsi keskpaigast alates remondis olnud, Pärnu Suurejõe Selveri hoone uksed. 

Koostöös Selveriga kaasajastasime kogu keskuse. Värskenduse sai nii välisfassaad, hoone sisemus kui ka hoonel paiknev reklaamekraan. 

Ekraani uuendamise eesmärgiks on tagada ettevõtetele varasemast paremad reklaamimise võimalused. 

Suurejõe Selveri renoveerimisel kasutati uusimaid tehnoloogilisi lahendusi, et saavutada võimalikult keskkonnasäästlik lõpplahendus. Kogu kaupluse valgustus asendati LED-tehnoloogiaga. Kaupluse sisemus sai rekonstrueerimisega täiesti uue ilme, mööbli ja tehnika.

Lisaks visuaalsetele värskendustele sai kaasajastuse sai ka hoone tehnoloogiline varustus. Uuendasime Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS). ATS on süsteem, mis annab automaatselt teate tekkinud tulekahjust, samuti oma töövalmidust ohustavast rikkest.Decora Pärnu

VALMIS DECORA UUS HOONE PÄRNUS! 

03.04.2020
 

Eelmisel nädalal avas uues asukohas uksed Pärnu Decora. Decora on naabriks Suurejõe Selverile milles hetkel samuti uuendusremont käimas on. 

Decora uue maja arendaja on Kaarsilla Kinnisvara ning ehitaja Embach Ehitus. Uue hoone vajadus oli tingitud seotud asjaolust, et kaupluse eelmised ruumid jäid kitsaks. Tänase kaupluse kogupind on ligi 5 000 m2. Kaasaegne hoone kerkis kõrgemaid kehtivaid ehitusstandardeid ja kliendi vajadusi silmas pidades.

Decora on avatud aadressil Suur-Jõe 57, Pärnu. 
Loe täpsemalt kuidas kauplust vastutustundlikult külastustada: https://www.decora.ee//oleme-avatud-tavaparaselt

NB! Kauplus annab teada, et seoses kaupluse kolimisega ei väljastata Decora veebitellimusi Pärnu kauplusest 24.02 - 15.04.2020.a. Kauplus vabandab ebameeldivuste pärast!
AquaParkla

VÄIKE-TURU / KINNISTULE RAJATAKSE EESTI ESIMENE ALLVEEPARKLA! 

01.04.2020


Kaarsilla Kinnisvara OÜ korraldas viie osalejaga kinnise arhitektuurivõistluse, et leida parim linnaruumiline lahendus Tartus Väike-Turu 7 krundi parkimise korraldamiseks. Krundi vahetus läheduses asuvad Tartule olulised turismiatraktsioonid AHHAA keskus ja Aura veekeskus, lisaks spordikool, kaubanduskeskus ja bussijaam. Arhitektuurivõistlusega sooviti leida parim lahendus parkimise korraldamiseks hetkel ülekoormatud ning vähese parkimisruumiga piirkonnas.

Võidutöö AquaParkla köitis võistluse korraldajaid eelkõige uuendusmeelsusega. “Idee on meile teadaolevalt piirkonnas ainulaadne.” Rääkis Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes.

Võidutöö eesmärgiks oli luua funktsionaalne ning atraktiivne lahendus mis leevendaks piirkonna parkimisprobleemi ja toimides samal ajal ka turismiatraktsioonina. Lisaargumendina tõid töö autorid välja Emajõe praeguse seisundi. Jõepõhja avanev vaade tõstaks inimeste teadlikust Emajõe tänasest seisundist ning oleks suureks abiks keskkonnasäästliku suhtumise juurutamisel. Võidutöö kasuks rääkis ka see, et antud lahenduse abil saaksid uue treeningkoha seni Aura keskuses sukeldumise algõpet teinud sukeldujad, kes tänu parklasse planeeritavale klaasseinale varasemast paremini treeningul osalejate sooritust analüüsida saavad.

Parkla sõidukitele ettenähtud osa hakkab eeskätt teenindama rajatavat korterite, büroode ja müügipindadega vabaajakeskust. Kui hoonest avanevad kaunid vaated emajõele ja selle kallastele siis rajatavast parklast on võimalik jälgida ka vee all toimuvat. Tulevikus ei ole välistatud ka koostöö vabaajakeskusega, et luua parkimiskohad keskust paatide ja vesiratastega külastavatele klientidele. Kord aastas soovib arendaja klientidele lisandväärtusena ka tasuta autopesu teenust pakkuma hakata. Esimene selline kampaania on planeeritud kevadise suurvee ajaks.

Arhitektuurivõistluse žürii leidis, et võidutöö arhitektid pakkusid rajatavale parklale enim funktsionaalsust. Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes sõnab, et võidutöö oli lahenduste poolest kõige lennukam: „Taolise parkla ehitamine on küll kulukas ettevõtmine kuid tasub end tänu kasutusvõimaluste rohkusele kindlasti ära.”Ülle maaüksus

KOONDA KAUBANDUS- JA TEENINDUSPINNAD VÕI LAO- JA TOOTMISRUUMID TARTU LINNAPIIRILE! 

11.03.2020


Tartu linnapiiril asuv paindlike võimalustega Ülle maaüksus sobib suurepäraselt kaubandus- ja teeninduspindade või lao- ja tootmisruumide arendamiseks. Koosnedes kümnest detailplaneeringuga kaetud krundist, mida on vajadusel võimalik omavahel liita, on kliendi soovil võimalik arendada hoone minimaalse suurusega 100 m2 ja maksimaalsuurusega kas või enam kui 20 000 m2.

Et iga ettevõte on erinev ning võib vastavalt valdkonnale ja spetsiifikale vajada erinevas konfiguratsioonis hoonet ja ruume, soovime kliendi arendusprotsessi kaasata võimalikult varajases staadiumis. Kõik selleks, et üürniku jaoks optimaalne lahendus saavutada.

Leia oma vajadustele kõige paremini vastav(ad) krunt(krundid) kodulehelt www.kaarsilla.ee/ulle ja võta meiega aegsasti ühendust!Decora Pärnu

DECORA PÄRNU UUS HOONE ON PEATSELT VALMIS! 

31.01.2020


Veel pisut ja Decora Pärnu pood avabki uksed uues asukohas! Esialgsete plaanide kohaselt saavad külastajad uut, suuremat ehituspoodi külastada juba aprillis.

Uue hoone kogupind saab olema ligi 5 000 m2. Kuni uue hoone lõpliku valmimiseni jääb Decora ehituspood avatuks endisel aadressil, Lai 18, Pärnu.

Värskendusremondi on läbinud ka tulevase Decora ehituspoe naabriks saav Suurejõe Selver.  


Made Vares

UUED TUULED KAARSILLA KINNISVARA JUHATUSES! 

10.01.2020


Alates käesolevast aastast kuulub Kaarsilla Kinnisvara juhatusse ettevõtte tegevjuht Made Vares. Toomas Määrits ja Tõnu Samm astusid juhatusest välja ning keskenduvad tulevikus pigem ettevõtte strateegiliste otsuste tegemisele. Mõte end juhatusest tagandada sündis Määritsal Ja Sammul juba aastaid tagasi.

Ettevõtte igapäevasest juhtimisest distantseerunud Määrits põhjendab juhtimise üleandmist selgitades, et Made Vares on end aastatega tõestanud. Samuti usub ta, et Vares suudab Kaarsilla Kinnisvara parimaks kinnisvaraga tegelevaks ettevõtteks muuta. Vares on Kaarsilla Kinnisvaras töötanud üle 20 aasta omades seeläbi pikaajalist kogemust ja head ülevaadet ettevõtte toimimisest. Viimased aastad on Vares töötanud Kaarsilla Kinnisvara tegevjuhina. Pikaajaline lojaalsus ja ambitsioonikus olidki otsuse langetamise puhul põhilisteks märksõnadeks.
 
Pikem lugu sellest kuidas Määrits ja Samm ettevõtlusega alustasid äripäev.ee-s
https://www.aripaev.ee/uudised/2020/01/08/edukad-kinnisvaraarimehed-andsid-ohjad-ule
 


Eerika äripark

EERIKA ÄRIPARGI TEISE HOONE EHITUS ON ALANUD! 

06.11.2019


Kaarsilla Kinnisvara arendab Viljandi ringi ning Lõunakeskuse vahetusse lähedusse kaks stock-office tüüpi ärimaja. Kaarsilla Kinnisvara müügijuhi Allan Tulli sõnul on tänase seisuga esimene majadest valmis ja üürnikega täitunud. Teise maja ehitus alles algas, kuid üürilepingute sõlmimine juba käib. Kogemus esimese hoonega näitab, et nõudlus selliste äripindade järgi on antud piirkonnas suur. Kuigi hoone ehitus on algusetapis, on esimesel korrusel alles vaid kaks laoruumiga äripinda. Bürooruumide osas valikut veel on. Tull soovitab huvilistel aegsasti ühendust võtta, et juba ehituse käigus oleks võimalik arvesse võtta erisoove ruumide lahenduse, tehniliste vajaduste ning viimistluse osas.

Ehitatavasse hoonesse on planeeritud 2 100 m2 üüritavat pinda. Sarnaselt esimesele hoonele saavad ka selle maja esimesel korrusel asetsema müügi- ja laopinnad, teisel korrusel büroopinnad. Eerika Äripargi teine hoone valmib mai 2020. a. Üürnikud saavad esialgsete plaanide kohaselt sisse kolida alates 2020. a juuni algusest.

Kui oled just parasjagu uut äri- või büroopinda otsimas, siis vaata www.eerika.ee, leia sobiv pind ja võta meiega ühendust!Viimsi Äritatre

ÜÜRILE PAKKUDA ERINEVAS SUURUSES BÜROO-, KAUBANDUS- JA TEENINDUSPINNAD LOODUSKAUNIS VIIMSIS 

11.09.2019


Raja oma ettevõtte äri või büroo Viimsi Äritarre. Üürnikke ootavad pinnad suurusega 21,4 kuni 116,1 m2.

Mitmed suurepärase asukohaga äripinnad on peagi vabanemas. Ära jää hiljaks ja küsi juba täna vabanevate pindade kohta lisainfot (marianne@kaarsilla.ee).

Büroohoone asub Viimsis, Paadi tee 3. Asudes vahetult peamagistraali, Randvere tee, läheduses on graranteeritud hea ligipääsetavus nii Viimsi kui Tallinna poolt tulijatele.

Piirkonda läbiv kergliiklustee annab võimaluse jalutades, rattaga või kasvõi rulluiskudel majani jõuda. Hoone lähistel asub ka bussipeatus.

Sõidukite parkimine on maja ees tasuta või lisatasu eest avaras maa-aluses parklas. Hoone on varustatud liftiga.

Büroohoone esimesel korrusel paiknevad mitmed kaubanduspinnad ja kohvik Lyon. Teisel ja kolmandal korrusel asuvad erineva suurusega bürood.

Bürooruumid on tänu suurele aknapinnale valgusküllased ning peamiselt avatud pinnalahendusega – üürnik saab ruumid oma soovide kohaselt liigendada. Pinnad on varustatud kaasaegsete tehnoloogiliste lahenduste ning kommunikatsioonidega.

Antud piirkonnas asub mitmeid kaubandus- ja teenindusettevõtteid ja hooneid, näiteks Viimsi Keskus, Selver, Jazz autopesula, Rimi ja Maxima, Lavendel spa ning Viimsi kaubanduskeskus.

Lisainfo: www.viimsiaritare.ee
 


Eerika äripark

EERIKA ÄRIPARGI TEISE HOONE EHITAB EMBACH

12.08.2019


Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja Embach Ehitus OÜ allkirjastasid ehituslepingu Eerika Äripargi teise hoone ehitamiseks.

Lõunakeskuse lähistel asuva äripargi alale on plaanis ehitada kaks hoonet, millest esimene valmib juba 2019 aasta novembris. Lepingu järgselt peaks teine hoone kasutusloa saama 2020 aasta mai lõpuks. Üürnikud saavad esialgsete plaanide kohaselt sisse kolida alates 2020 juuni algusest.

Ehitatavasse hoonesse on planeeritud  2 110,8 m2 üüritavat pinda. Esimesel korrusel hakkavad asetsema müügi ja lao pinnad, teisel korrusel aga büroopinnad.

Kaarsilla Kinnisvara arendusjuhi Viljar Jänese sõnul andis kindlustunnet Embach Ehitusega leping sõlmida hästi sujuv koostöö Eerika Äripargi esimese hoone ehitamisel. “Et teine hoone on analoogne esimesele siis usume, et ehitusega seoses suuremaid üllatusi lisandumas ei ole.” Lisas Jänes.

Asudes logistiliselt väga hea koha peal on Eerika Stock office pinnad atraktiivsed nii kaubanduse, tootmise kui ka ladustamisega seotud ettevõtetele. Stock-office tüüpi äripindade populaarsusest räägib ka asjaolu, et novembris valmiv esimene hoone on tänase seisuga peaaegu täies ulatuses rendilepingutega kaetud.Ülle maaüksus, Lõovälja kinnistu

KAARSILLA KINNISVARA SOETAS LÕUNAKESKUSE LÄHISTELE MAAÜKSUSE JA KINNISTU

29.07.2019
 

Möödunud nädalal suurendas Kaarsilla Kinnisvara oma portfelli järjekordsete maatükkidega. Neist esimene Ülle maaüksus on 83 116 m2 suuruse kogupinnaga ärimaa millel on olemas ka detailplaneering. 74 378 m2  pinnast on ärimaa ning 8 738 m2 transpordimaa.
 
Lõovälja kinnistu puhul on tegemist 20 003 m2 suuruse maatulundusmaaga. Kambja valla üldplaneeringu kohaselt on tegu elamumaaga. Antud kinnistul detailplaneering puudub.
 
Kaarsilla Kinnisvara pakub ärikinnisvara arenduse teenust, mis hõlmab endas nii ehitust kui ka hilisemat haldusteenuse osutamist.
 
Hetkel on Kaarsilla Kinnisvara OÜ-l üüritavat pinda kokku 62 000 m2. Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas ligi 37 000 m2 kaubanduspinda ning 25 000 m2 büroopinda. Nii antud linnades kui ka Jõhvis on plaanis firma omanduses olevatele kinnistutele uute kaubandus- ja büroopindade rajamine.Rahvatantsuansambel Kusta

TARTU SUURIM EAKATE PÄEVAKESKUS KODUKOTUS KOLIB AASTA LÕPUS UUTESSE RUUMIDESSE

15.07.2019 | Tartu Linnavalitsuse pressiteade

 

Aasta lõpus kolib Tartu suurim eakate päevakeskus Kodukotus uhiuutesse ruumidesse Viljandi mnt 75 majja. 
Kodukotuse uus asukoht on ehitamisel ja valmib käesoleva aasta novembris. 350 ruutmeetri suurune tegevusala kujundatakse vastavalt Kodukotuse soovidele ja vajadustele. Üürileandjaks on Kaarsilla Kinnisvara OÜ, üürileping sõlmiti kümneks aastaks. 

Abilinnapea Mihkel Leesi sõnul väärivad eakad oma tegevuseks senisest paremaid tingimusi. "Kodukotuse praegune maja Staadioni tänaval on tugevalt amortiseerunud. Linnavalitsus on aidanud Kodukotusel pidada läbirääkimisi, et leida uut tegevuskohta ja üheskoos leidsime sobivad ruumid," rääkis Lees. Abilinnapea ütles, et linn aitab eakate ühingut ka uute ruumide rendi tasumisel. 

Kodukotuse juhataja Malle Salk lausus, et täitumas on Kodukotuse ammune soov tegutseda uutes ja kaasaegsetes ruumides. "Ootame sügist ja arvestame ka sellega, et uue koha sisseseadmine ja sinna sisseelamine võtab veidike aega. Lähikuudel tegutseb Kodukotus jätkuvalt Staadioni tänaval," lisas Salk.

Foto: Margus Ansu

 

Laohoone

KAARSILLA KINNISVARA ARENDAB TARTU LINNAPIIRILE KAASAEGSED LAO- JA TOOTMISPINNAD

28.05.2019

 

Kaarsilla Kinnisvara OÜ ostis Tartu linnas, Ilmatsalu ringi lähistel 3 kinnistut suurusega 29 159 m2. Kruntide hoonestusala on 12 905 m2. Vana-Kandi tee ääres asuvad kinnistud soetati eesmärgiga arendada kinnistutele tootmis- lao- ja äripinnad.

Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee ääres paiknevad krundid asuvad logistiliselt atraktiivses asukohas kaubanduse, tootmise ja ladustamisega tegelevatele ettevõtetele.

Kaarsilla Kinnisvara tegevjuhi Made Varese sõnul võetakse arvesse, et erinevatel ettevõtetel on oma spetsiifika ja sellest tulenevad vajadused ruumilahenduse osas. Eelnevast lähtuvalt ollakse avatud koostööks kliendile sobivate ruumide arendamisel. “Olles oma klientidele usaldusväärseks koostööpartneriks nii kinnisvara arendusel, ehitusprotsessi kõigil etappidel kui ka hilisemal haldamisel on meie eesmärgiks muretu ja produktiivse töökeskkonna loomine, see aga ongi eduka äritegevuse baasiks.” rõhutas Vares koostöö olulisust.

Pilt on illustreeriv.Eerika ärimaja

EERIKA ÄRIPARGI EHITUS SAI ALGUSE

21.05.2019

 

Kaarsilla Kinnisvara arendab stock-office tüüpi Viljandi ringtee ning Lõunakeskuse vahetusse lähedusse. Kui otsid uut äri või büroopinda siis vaata www.eerika.ee, leia sobiv pind ja võta meiega ühendust sest just praegu käib Eerika äripargi esimese stock-office tüüpi ärimaja ehitus.

Viljandi ringi äärde kerkiv ärimaja on suurepärase logistilise asukohaga ja pakub paindlikke lahendusi ka kõige nõudlikumale kliendile.

Kahekordse B-energiaklassiga ärimaja esimesele korrusele on planeeritud kaubandus- ja büroopinnad, teisele korrusele büroopinnad.
Hoonet ehitab Embach Ehitus OÜ.
 


Suur-Jõe 57 krunt

PÄRNUSSE KERKIB PEATSELT UUS EHITUSPOOD

23.04.2019


Kaarsilla Kinnisvara arendab uue hoone Decora ehituspoele. Suur-Jõe 57 krundile kerkiva hoone ehitamiseks sõlmis arendaja lepingu Embach Ehitusega.

Ehituse maksumus on hinnanguliselt 2,8 miljonit eurot. Ehitustööd algavad 2019. aasta suvel ja hoone eeldatav valmimisaeg on 2020. aasta veebruar. Uus kauplus avatakse külastajatele hiljemalt 16ndal aprillil.

Tulevase Decora ehituspoe naabriks saab olema täna samal krundil asuv Suurejõe Selver. “Oleme planeerinud Decora ehituspoe avamise ajaks ka Suurejõe Selveri värskendusremondiga valmis jõuda,” tutvustas kõrval asuva hoone tulevikuplaane Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares. 

Uue hoone vajadus on seotud asjaoluga, et kaupluse tänased ruumid jäävad kitsaks. Kaarsilla Kinnisvara arendusjuhi Viljar Jänese sõnul saab ehitatava hoone kogupind olema ligi 5 000 m2. Kuni uue hoone valmimiseni jääb Decora ehituspood avatuks endisel aadressil, Lai 18, Pärnu.Tartu Tööriistamarket

LAIENENUD TÖÖRIISTAMARKET NÜÜD AVATUD! 

12.04.2019


4. Aprillil avati laienenud Tartu Tööriistamarket!

Kaarsilla Kinnisvara, AS Ehitustrust ja Järva Tarbijate Ühistu koostöö tulemusena valmis juurdeehitus mis suurendas olemasoleva hoone ruutmeetreid ligi 600 m2 võrra.

Külastajaid ootab laienenud tootevalik ning linna parimad hinnad.Eerika stock-office

VIIMSI ÄRITARES AVAS UKSED LOOMAKLIINIK  

1.04.2019
 

Rõõmusõnum lemmiklooma omanikele Viimsis! Viimsi Äritares avas uksed loomakliinik. 

Lisaks paljudele teistele, leiate vastavatud Viimsi Loomakliiniku teenuste hulgast tervisekontrolli, labordiagnostika, raviteenused, vaktsineerimise ja kirurgia. 

Lisaks eelmainitule on kliinikus müügil kvaliteetsed lemmikloomatoidud tuntud tootjatelt nagu Royal Canine Veterinary Exclusive, Virbac, Specific and Farmina Vet Life.Eerika stock-office

ESIMESE HOONE EERIKA ÄRIPARKI EHITAB EMBACH  

11.03.2019
 

Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja Embach Ehitus OÜ allkirjastasid ehituslepingu Eerika Äripargi esimese hoone ehitamiseks.

Eerika Äripark, kuhu hoone kerkib, asub kiiresti arenevas Veeriku linnaosas, mida lähedalasuvate tänavate tõttu tihti ka Eerikaks nimetatakse. Lõunakeskuse lähistel asuva äripargi alale on plaanis ehitada kaks stock-office stiilis äri- ja büroohoonet.

Kahekordse B-energiaklassiga ärimaja esimesele korrusele on planeeritud kaubandus- ja büroopinnad, teisele korrusele büroopinnad.

Ehituse maksumus on hinnanguliselt 2 miljonit eurot. Hoone valmimine on planeeritud 2019. aasta oktoobrisse.Eerika stock-office

KODUSED TOIDUD MUSTAKIVIS KIIRELT JA MUGAVALT 

25.02.2019
 

Nüüdsest on Mustakivi Selveri külastajatel võimalus maitsvaid toite kohapeal süüa ja soovi korral kaasagi osta. Menüüs on maitsvad supid, päevapraed, kohvi ja karastusjoogid. Toidud on kodused ning taskukohase hinnaga.

 

Eerika stock-office

 

VILJANDI RINGI LÄHISTELE KERKIV EERIKA ÄRIPARGI ESIMENE HOONE SAI EHITUSLOA 

14.02.2019
 

Kaarsilla Kinnisvara arendab Viljandi mnt 75 krundile stock-office stiilis äri- ja büroohoone, millele on nüüd väljastatud ehitusluba. 

Eerika Äripark, kuhu hoone kerkib, asub kiiresti arenevas Veeriku linnaosas, mida lähedalasuvate tänavate tõttu tihti ka Eerikaks nimetatakse. Lõunakeskuse lähistel asuva äripargi alale on plaanis ehitada kaks hoonet, millest esimese valmimine on planeeritud 2019 aasta sügisesse.

Planeeritava hoone fassaad jääb Eerika ja Ringtee tänava, teisiti öeldes Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme ja Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee poole. Juurdepääs krundile on tagatud Viljandi maanteelt. Vahetus läheduses asub Jõhvi-Tartu-Valga maantee ning tänu Idaringtee ehitusele on olemas kiire ligipääs ka Tartu-Räpina-Värska maanteele. 

Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Varese sõnul asub Eerika Äripark logistiliselt parimas võimalikus asukohas ettevõttete jaoks, kes hindavad kiiret ühendust erinevate Eesti linnade ja asulatega. “Eerika stock-office on eriti sobilik ettevõtjatele, kes soovivad klientide ja töötajate aega kokku hoida,” lisas Vares asukohale viidates.

Kahekordsesse B-energiaklassiga ärimajja esimesel korrusele on planeeritud kaubandus- ja büroopinnad, teisele korrusele büroopinnad.

Kaarsilla Kinnisvara OÜ on 1996. aastal loodud Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on äri- ja kaubanduspindade üürimine, haldamine ning arendamine. Ettevõttel on Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas kokku 62 000m2 üüritavat pinda sh. ligi 37 000 m2 kaubanduspinda ning 25 000 m2 büroopinda.
 Omniva Viimsi Äritares

 

OMNIVA AVAS VIIMSI ÄRITARES POSTKONTORI 

05.01.2019
 

Alates 04.02 asub Omniva Viimsi postkontor Viimsi Äritares. 
Postkontor on avatud E-R 10-19 ja L 10-15.

Lisaks Eesti-sisesele ja rahvusvahelisele paki ning kirja saatmise teenusele saad postkontorist osta ühistranspordipileteid, harrastuspüügi- ja jahiluba, tellida pensioni või toetuse koju või vaid mõne minutiga sularaha ühest kontorist teise liigutada. Samuti leiad postkontorist info markide, filateelia ja numismaatika kohta.

 


Tööriistamarket laieneb

 

TARTU TÖÖRIISTAMARKETI LAIENDUS AVATAKSE MÄRTSIS

28.01.2019
 

2. oktoobril 2018. aastal sõlmiti Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja AS Ehitustrust vahel leping Järva Tarbijate Ühistule kuuluva Tartu Tööriistamaketi juurdeehituse ehitamiseks. Täna oleme ehitusega jõudnud sisetöödeni ja juba 2019. aasta märtsis on külastajatel võimalik laienenud Tööriistamarketis oste sooritada.
 
Käimasoleva juurdeehituse tulemusel suureneb olemasolev hoone ligi 600 m2 võrra, olles ehituse lõppedes kogupinnaga 2800 m2. Hoone laienduses hakkavad paiknema ladu ja olmeruumid. Tänase lao arvelt aga suureneb kaupluse müügisaal.Kinnisvaraettevõtete top

 

TURU 34B HOONES AVAS UKSED RESTORAN KAKS PIPART

14.01.2019
 

Ropka tööstuspiirkonda on lisandunud uus õdus restoran 2 pipart. Vastavatud toidukoht asub Ropka ärimaja, Turu 34B esimesel korrusel, pakkudes ärimaja rentnikele ning ümbritsevate ettevõtete töötajatele kiiret ja mugavat võimalust mõnusa kõhutäite nautimiseks. 
 


Kinnisvaraettevõtete top
 

ANNELINNA KESKUSE TEINE ETAPP ON VALMIS. TÄNA AVAB UKSED MYFITNESS!

23.11.2018
 

Valminud on Annelinna Keskuse teine etapp. Esimesed ettevõtted on end mõnusasti sisse seadnud ja ootavad külastajaid! 

Juba Täna, 23. nov kell 17.00, toimub hoones aga hoogne trennipidu kui oma kolmanda spordiklubi Tartus avab spordiklubi MyFitness Tartu Annelinn. Tutvu üritusega facebookis, võta sõber kaasa ja tule peole!

 

Eelmisel nädalal, 16. novembril, avas samas majas külastajatele uksed kauplus Sõbralt Sõbrale. Kauplusest leiab mõistliku hinnatasemega uuskasutuskaupu – riideid, mööblit, kodukaupu, raamatuid ja mänguasju. Eestist laekunud kauba üle peetakse muide eraldi arvestust ning müügist laekunud tulu läheb 100% puudust kannatavate perede toetuseks.
 

16. novembril avas oma uksed ka laste mängumaa Kidsland, kus päevasel ajal sõpradega mängida või sünnipäevaks ruume rentida. Kidslandi valikust leiate erinevaid pakette lastele, täiskasvanutele ja ettevõtetele!
 

Peatselt on majaliste nimekirja lisandumas Itek Elektroonika kelle kaubavalikust leiate laia valiku kodumasinaid ja koduelektroonikat tuntud tootjatelt.Kinnisvaraettevõtete top
 

KAARSILLA KINNISVARA TAASKORD EDUKATE KINNISVARAETTEVÕTETE TOPIS

14.11.2018
 

Tunneme suurt rõõmu, et Äripäeva andmetel kuulume selgi aastal 30ne Eesti edukama kinnisvara- ettevõtte hulka. Tutvu täielikku nimekirjaga Äripäeva lisas Kinnisvara Uudised.
 

 

Väike-Turu 7 võidutöö
 

SALTO ANNAB TIGUTORNI NAABRUSELE UUE NÄO

30.10.2018
 

Kaarsilla Kinnisvara OÜ korraldas viie osalejaga arhitektuurivõistluse, et leida parim linnaruumiline lahendus Tartus Väike-Turu 7 krundi hoonestamiseks ja tervikliku linnaruumi lahenduse leidmiseks. Võistlusala asub pulbitsevas ja mitmefunktsionaalses piirkonnas. Väike-Turu 7 krundi vahetus läheduses asuvad Tartule olulised turismiatraktsioonid AHHAA keskus ja Aura veekeskus, lisaks spordikool, kaubanduskeskus, ala asub ka bussijaama, avaturu ja jõe mõjuväljas; ala naabruses on toimunud katlamaja kvartali arhitektuurivõistlus ja sadama kvartali põhjapoolse osa arhitektuurivõistlus. Arhitektuurivõistlusega sooviti leida parim lahendus atraktiivse, nüüdisaegse ja multifunktsionaalse hoone ja linnaruumi loomiseks.
 

Arhitektuuribüroo Salto võidutöö mängib hoonestuse mahtudega. Arhitektid on hoone jaganud väikesteks ühikuteks. Ülemised korrused on võimalik sisustada korteritega, alumistel korrustel asuvad bürood ja müügipinnad, ehk n-ö vabaajakeskus. Ülemised hoone mahud järgivad tänavajoont, alumised on lükatud krundi sisse, nii on tänava tasapinnale tekitatud avalik inimmõõtmeline ruum. Arhitektuurivõistluse žürii leidis, et Salto arhitektid pakkusid piiratud krundile kõige enam vaheldusrikkust.

Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares sõnab, et arhitektuuribüroo Salto töö oli viiest võistlustööst kõige ratsionaalsem: „Meile on oluline ehitamise paindlikkus kui ka hoone funktsionaalsuses. Salto on loonud hoonete süsteemi, mille väljaehitamise saab jagada mitmesse etappi. Antud projekti alumisi korruseid on võimalik ehitada ühtseks vabaajakeskuseks või eraldi büroopindadeks“.

Tartu linnaarhitekt Tõnis Arjus peab võistlust hästi õnnestunuks, kuna kõik esitatud tööd olid kõrgel tasemel ning katsetasid ala läbi erinevatel võimalikel viisidel. „Salto näitas oma tööga tõelist osavust, saavutades lihtsate võtetega nii linnaehituslikult tervikliku ja põneva kui ka praktilise ja ökonoomse lahenduse,“ sõnab Arjus.

Arhitektuurivõistlusest võtsid lisaks Salto Arhitektidele osa KTA Arhitektid, Arhitekt Must, Kolm Koma Arhitektid ja U-Disain. Võistluse žüriisse kuulusid Made Vares ja Viljar Jänes Kaarsilla Kinnisvara OÜst, Tartu linnaarhitekt Tõnis Arjus, maastikuarhitekt Karin Bachmann ja arhitekt Margit Mutso.
 


Väike-Turu 7
 

ARHITEKTUURIVÕISTLUS TARTU KESKLINNAS

22.10.2018

 
Kaarsilla Kinnisvara OÜ korraldas arhitektuurivõistluse, et leida parim linnaruumiline lahendus Tartus Väike-Turu 7 krundi hoonestamiseks ja tervikliku linnaruumi lahenduse leidmiseks. 
 
Väike-Turu 7 on suure potentsiaaliga arendusobjekt Tartu kesklinnas. Krunt asub perspektiivikas piirkonnas tulevase Sadamakvartali ja Katlamaja kvartali vahelisel alal. Krundile on lubatud ehitada kuni 8 korruseline hoone, mille ülemistele korrustele on planeeritud bürood ja korterid. Asetsedes Emajõe äärsel alal, avanevad tulevasest hoonest (hoonete kompleksist) maalilised vaated nii linnale kui ka Emajõele.
 
Väike-Turu 7 krundi vahetus läheduses asuvad Tartule olulised turismiatraktsioonid AHHAA keskus ja Aura veekeskus, lisaks spordikool, kaubanduskeskus, ala asub ka bussijaama, avaturu ja jõe mõjuväljas.
 
Arhitektuurivõistlusega soovitakse leida parim lahendus atraktiivse, nüüdisaegse ja multifunktsionaalse linnaruumi loomiseks. Pakutu peab väärtustama jõge, olemasolevat keskkonda, kesklinlikku rütmi, kesklinnas elamist ja kvaliteetset keskkonda. 
 
Arhitektuurivõistluse lähteülesandes on hoonele ette nähtud kuni 8 korrust, seejuures alumised 3-4 korrust võiksid olla ühendatud kogu hoonekompleksi mahus. Võistlusala pindala on 5 663 m2 ja võistluse tulemina on planeeritud 15 000 m2 kasulikku pinda. Hoonel on maa-alune parkla (15 000 m2 kogupinna korral on autodele parkimiseks arvestatud 183 kohta ja jalgratastele 135 kohta).
 
“Arenduse alumistel korrustel asetseksid meie nägemuses kaubandus-, toitlustus- ja teenindusettevõtted. Tänase visiooni põhjal oleks kinnistul kindlasti ka majutusasutus. Kõrgematel korrustel asetseksid aga büroo- ja kontoripinnad ning korterid.” kirjeldas tulevase arenduse planeeritavat funktsionaalsust Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes
 
Kutsutud osalejatega arhitektuurivõistlusele laekus 5 tööd. Oma nägemuse esitasid Arhitekt Must, KOLM KOMA ARHITEKTID, U-Disain, Kadarik Tüür Arhitektid ja Salto Arhitektuuribüroo.
 
Võistluse žüriisse kuulub lisaks Kaarsilla Kinnisvara esindajatele Tartu Linnavalitsuse linnaarhitekt Tõnis Arjus, maastikuarhitekt Karin Bachmann ja arhitekt Margit Mutso.

Tutvu võistlustöödega facebookis.


Tööriistamarket Tartu
 

TARTU TÖÖRIISTAMARKET LAIENEB

05.10.2018

 
2. oktoobril sõlmiti Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja AS Ehitustrust vahel leping Järva Tarbijate Ühistule kuuluva Tartu Tööriistamaketi juurdeehituse ehitamiseks.
 
Juurdeehituse tulemusel suureneb olemasolev hoone ligi 600 m2 võrra, olles ehituse lõppedes kogupinnaga 2800 m2. Hoone laienduses hakkavad paiknema ladu ja olmeruumid. Tänase lao arvelt aga suureneb kaupluse müügisaal.
 
Ehituse maksumus on hinnanguliselt 600 000 eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd algavad 2018. aasta oktoobris ja hoone planeeritav valmimisaeg on 2019. aasta märtsis.
 
“Oleme ka varasemalt AS-iga Ehitustrust edukat koostööd teinud, mistõttu oleme kindlad, et selgi korral sujub kõik plaanipäraselt.” oli Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes veendunud koostöö edus.
 
Kaarsilla Kinnisvara OÜ on 1996. aastal loodud Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on äri- ja kaubanduspindade üürimine, haldamine ning arendamine. Ettevõttel on Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas kokku 62 000m2 üüritavat pinda sh. ligi 37 000 m2 kaubanduspinda ning 25 000 m2 büroopinda.


Annelinna keskus II etapp
 

ANNELINNA KESKUSE TEINE ETAPP AVAB PEATSELT UKSED KÜLASTAJATELE

02.10.2018

 

Annelinna keskuse II etapp on peatselt valmimas. Veel viimased jõupingutused, ning võime hoone ametlikult külastajatele avada. Kõigi eelduste kohaselt on külastajatel juba novembris võimalik külastada My Fitness spordiklubi ning Itek Elektoonika ja Sõbralt Sõbrale kaupluseid. Pere pisemaid külastajaid ootab laste mängumaa.

 
Made Vares
Tegevjuht / juhatuse liige
GSM: +372 521 7471

Viljar Jänes
Arendusjuht
GSM: +372 5331 1056

E-post: viljar@kaarsilla.ee 

Allan Tull
Müügijuht
GSM: +372 522 0448
E-post: allan@kaarsilla.ee 

Mari-Anne Jaagant
Arendusjuht (Tallinn, Pärnu, Narva)
GSM: +372 511 4950
E-post: marianne@kaarsilla.ee


Eve Teder
Haldusjuht
GSM: +372 511 4272
E-post: eve@kaarsilla.ee 

Mare Veldemann
Raamatupidaja
GSM: +372 733 8070
E-post: mare@kaarsilla.ee

Lauri Lani
Haldur
GSM: +372 5860 2551
 
 
Üldkontakt