KALDA TEE ARENDUS
Kalda Tee 49 krundi pindala on 20 189 m2. Ehitusalast pinda on ette nähtud 6000 m2. Krundile on lubatud ehitada 1-2 korruseline hoone, mille 2 korruse maht võib olla maksimaalselt 25%. Parkimiseks on arvestatud  minimaalselt 170 kohta. 

Arendus asub Annelinna Keskuse vahetus naabruses, pidevalt arenevas piirkonnas. Annelinna Keskust külastab igakuiselt hinnanguliselt 100 000 inimest. Õhtusel tipptunnil läbib piirkonda ligi 1500 autot tunnis. Sel aastal valmib Annelinna Keskuse teine etapp ja läheduses Maxima XX. Aastal 2020 lisandub piirkonda kaubanduskett Lidl. 

Logistiliselt loob eelise hiljuti kasutamiseks avatud Idaringtee kolmas järk, mis ühendab Lammi tänava liiklusringi Räpina maanteega. Infrastruktuuri arenduste tulemusel on liiklussagedus piirkonnas kasvanud hinnanguliselt 30%. Idaringtee eesmärgiks on ühendada omavahel kaks riigimaanteed – Tallinna–Tartu–Luhamaa ja Tartu–Räpina maantee. Idaringtee lähedus teeb antud arendusobjekti atraktiivseimaks ettevõtetele, kes väärtustavad kiiret ühendust erinevate Eesti linnade ja maakondadega. Hästi arenenud kergliiklusteede võrgustik loob head võimalused jalgsi, rattaga või rulluiskudega liiklemiseks. Vahetus läheduses asuvad ka Linnaliini bussipeatused.

Loe lisaks: Kalda_tee_49.pdf
 

Kui tunned, et antud asukohas võiks tulevikus asuda sinu ettevõttele vajalik(ud) hoone(ed) või pinnad siis võta meiega ühendust ning räägime plaanidest täpsemalt!
 

Pakume ärikinnisvara arenduse teenust, mis hõlmab endas nii ehitust kui ka hilisemat haldusteenuse osutamist.

Vaata ka teisi objekte